Meniu Uždaryti

Išbandykite mūsų 100% naturalią balinančią pudrą!

Aktyvintos anglies balinamoji dantų pudra – labai veiksminga ir populiari dantų balinimo priemonė. Turėkite baltus ir sveikus dantis lengvai ir pigiai!

Slider

Balinanti dantų pudra – natūrali ir veiksminga!

Balinanti dantų pudra – vienas greičiausių ir mažiausiai investicijų reikalaujantis būdas, norint turėti gražią ir sveikai atrodančią šypseną, o to juk norime visi. Dažnam tenka susidurti su įvairiomis problemomis, kurios pakenkia mūsų dantims. Todėl svarbu visada tinkamai prižiūrėti savo dantis ir naudoti mūsų siūlomą aktyvintos anglies balinančią dantų pudrą, kuri leis Jums šypsotis nevaržomai ir mėgautis baltais dantimis.

Dažnai žmonės išgirdę frazę dantų balinimas, iškart išsivaizduoja odontologo kabinetą ir daug kainuojančias procedūras. Tačiau dantų balinimas yra visiškai kitoks nei, kad daugėlis išsivaizduoja. Dantis galima balinti pigiai, efektyviai ir neišeinant iš namų! Mūsų siūloma aktyvintos anglies balinanti dantų pudra yra visiškai natūrali, be jokių papildomų priedų ir visiškai nekenksminga! Ši pudra tiks visiems norintiems spindinčios šypsenos! Tai prekė susilaukusi milžiniško populiarumo visame pasaulyje! Išbandykite balinančią dantų pudrą dabar ir šypsokitės nevaržomai!

Aktyvintos anglies balinamoji dantų pudra

9.99

99% pirkėjų rekomenduoja mus!

 Prekė turi didelį susidomėjimą! Prekių kiekis ribotas! 

Aktyvintos anglies balinamoji dantų pudra visiškai natūrali, saugi ir nekenksminga. Mėgaukitės baltais dantimis neišeidami iš namų!

 • Natūralūs dantų balinimas: įdialiai tinka žmonėms, kurie nenori naudoti gelių, peroksidų ar kitų neaiškių medžiagų.
 • Panaikins įsisenėjusias dėmes: kava, vynas, arbata, tabakas ir kiti įvairūs veiksniai kenkia Jūsų baltiems dantims, tačiau mūsų siūloma pudra padės palaikyti nepriekaištingą dantų spalvą.
 • Aktyvintos kokoso anglies formulė: gauta iš aukščiusios kokybės natūralių šaltinių. Švelni Jūsų dantenoms ir emaliui.
 • Ilgalaikis efektas: priklausomai nuo naudojimo, efektas turėtų trukti nuo 2 iki 3 mėnesių.
 • Detoksikuoja burną: nors rezultatai priklausomai nuo žmogaus dantų būklės skiriasi, visi kurie naudojo šią balinančią pudrą, vieningai teigia, kad juntamas švaros jausmas burnoje ir pagerėja burnos kvapas.

Paskubėkite užsisakyti, kadangi prekių kiekis šia kaina ribotas!

Kategorija:

Aprašymas

Kava, arbata, rūkymas, raudonas vynas, vaisių ir daržovių sultys, ne visada tobula dantų priežiūra ir burnos higiena – didžiausi baltų dantų priešai. O norint turėti baltą ir spindinčią šypseną yra tiesiog būtina juos balinti.

7 priežastys kodėl verta balinti dantis naudojant mūsų balinančią dantų pudrą:

1. Pasikeis Jūsų dantų spalva – Jūsų dantys taps baltesni ir leis Jums daugiau šypsotis. Bet tai dar ne viskas! Tinkamai nuvalius dantis panaikinsite apnašas ir išvenksite rimtesnių dantų problemų. Dantys bus sveiki ilgiau! 2. Palepinkite dantis įpatinga proga – Pasinaudokite mūsų siūloma dantų balinimo pudra ir mėgaukitės balta šypsena nevaržomai. Jūsų dantys atrodys sveiki ir gražūs. Tai puikus būdas atrodyti geriausiai per tokias įpatingas progas kaip vestuvės, moklo baigimo proga, jubiliejų ar tiesiog gimtadienį. 3. Darbo pokalbis – Jūsų graži, sveika ir balta šypsena padės Jums geriau pasirodyti darbo pokalbiuose. 4. Amžius – Su amžiumi mūsų dantys ima gelsti ir balinamoji dantų pudra gali padėti išlaikyti dantis baltus ir atrodyti jaunesniems. Turėkite sveiką ir baltą šypseną ir neleiskite amžiui Jūsų pasivyti. 5. Rūkymas – Rūkymas kenkia Jūsų dantims ir būtent rūkymas yra viena pagrindinių priežasčių lemiančių dantų spalvos pakitimą. Turėkite sveikus ir baltus dantis naudodami balinančią dantų pudrą! 6. Padidinkite pasitikėjimą savimi – Jūsų šypsena yra svarbi Jūsų pasitikėjimo savimi dalis. Graži šypsena tikrai leis labiau pasitikėti savimi. 7. Mityba – Jei Jūsų mityba nėra tinkamai subalansuota, geriate daug kavos, arbatos ar vyno, su laiku Jūsų dantys pagels. Panaikinkite dėmes ant dantų naudodami mūsų balinančią dantų pudrą!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aktyvintos anglies balinamoji dantų pudra”

Sekite šias paprastas instrukcijas norėdami pasiekti maksimalų mūsų balinančios pudros efektą

 1. Sušlapinkite dantų šepetuką.
 2. Įsitikinkite, kad šepetukas būtų tik drėgnas ir nuo jo netekėtų vanduo.
 3.  Pamerkite dantų šepetuką į aktyvintos anglies indelį.
 4. Nukratykite šepetuką ir pašalinkite perteklių.
 5.  Valykitės dantis kaip valotės naudodami įprastą dantų pastą apie 1-2 minutes.
 6.  Gerai išskalaukite burną, kad pašalintumėte anglis.
 7.  Norėdami palaikyti švarią kriauklę, stenkitės išspjauti tiesiai į kanalizaciją, leisdami vandenį.
   

Mūsų pirkėjų atsiliepimai

5/5
Baltesni dantys padeda labiau pasitikėti savimi, o kai pasitiki savimi, viskas tampa daug papraščiau. Ačiū Balinti.lt už nuostabų produktą!
Natūrali balinanti dantų pudra - Balinti.lt
Tadas
iš Vilniaus
5/5
Rezultatą gavau jau vos po pirmo naudojimo. Po savaitės - skirtumas akivaizdus. Esu labai patenkinta balinančia dantų pudra.
Natūrali balinanti dantų pudra - Balinti.lt
Kristina
iš Kauno
5/5
Rekomenduoju visiems, kurie nori turėti baltesnius dantis. Pigi, natūrali ir kas svarbiausia labai veiksminga priemonė!
Natūrali balinanti dantų pudra - Balinti.lt
Oksana
iš Alytaus
5/5
Jei vis dar dvejojate ir svarstote ar verta - tai tikrai taip! Dar niekada taip nesidžiaugiau savo šypsena. Ačiū balinti.lt komandai.
Natūrali balinanti dantų pudra - Balinti.lt
Tautvydas
iš Molėtų
Dantų balinimas - užsisakyti dabar - Balinti.lt

Batinanti dantų pudra yra 100% natūralus produktas padedantis ne tik atnaujinti dantų spalvą, bet ir palaikyti dantų būklę bei gerą burnos kvapą. Balta šypsena padės labiau pasitikėti savimi ir leis mėgautis gyvenimu nevaržomai. Norite sužinoti daugiau? Parašykite mums Facebook platformoje!

Dantų balinimas - Mes Jus Mylime - Balinti.lt